Vánoční jarmark

30. října 2016 v 18:42 |  Informace
Prosím, čtěte!


Jak se již na třídní schůzce zmiňovalo, v prosinci nás čeká Vánoční jarmark.

Tuto tradici začal před pěti lety jeden žák 1. stupně, který za pomoci své třídní učitelky a spolužáků zorganizoval první jarmark s cílem věnovat všechny získané peníze na charitu.
Jarmark je akce, na kterou se děti připravují dlouho dopředu a má své krásné vánoční kouzlo. Děti vyrobí výrobky (z běžně dostupných materiálů), které si pak samy prodají za symbolickou částku 5 - 20 Kč. Kromě nakupování výrobků se můžete projít po škole, dát si čaj a cukroví a shlédnout vystoupení některých žáků naší školy. Atmosféra této akce je vždy velmi hezká a děti mají tuto akci moc rády Usmívající se. Díky jarmarku si můžete nejen zpříjemnit odpoledne, ale také udělat něco dobrého a pomoct někomu, kdo to potřebuje.

Bohužel se z této akce léty konání téměř vytratila její původní a hlavní myšlenka - tedy pomoc druhým.
Proto jsme se na schůzi s ostatními členy učitelského sboru domluvili, že se k této krásné myšlence vrátíme a celou vytěženou částku pošleme stejně jako v předchozích letech nadaci Dobrý anděl. V této nadaci je možné dát všechny peníze konkrétní osobě. Naše škola vždy snaží vybrat dítě z Karlovarského ve věku našich dětí.

Účast na jarmarku je dobrovolná, proto zveme všechny, kdo si chtějí užít hezké odpoledne a udělat před Vánoci dobrý skutek. Těšíme se na vás 15. 12. od 16 h Usmívající se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 FelixG | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:50 | Reagovat

Přidal jsem svůj blog do oblíbených

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama