Listopad

27. listopadu 2016 v 18:34 |  Fotogalerie
Ani v listopadu jsme se ve škole nenudili. Naučili jsme se spoustu věcí a užili si spoustu legrace. Podívejte se sami... Smějící se


V prvouce jsme se učili o ovoci a zelenině. Nejprve jsme si prohlédli obrázky zeleniny/ ovoce a přiřadili k nim správné názvy. V další části hodiny (té zábavnější) jsme zeleninu/ ovoce ochutnávali... Usmívající se.
Psaní slov procvičujeme různými způsoby, např. skládáním na tabulky...Začali jsme číst první knížku! - Ferdův slabikář Usmívající seUspořádali jsme třídní "Vlaštovkiádu". Každý se svou vlaštovkou absolvoval tyto disciplíny - let daleký, let vysoký, let dlouhý (na čas) a akrobacie Smějící se.Opět jsme pracovali ve skupinách - tentokrát při českém jazyce... Děti měly za úkol si nejprve společně přečíst, které písmenko se bude vybarvovat jakou barvou, poté vybarvoval každý 3 - 4 dílečky skládanky a nakonec vše společně podle pokynů poskládali a nalepili.Matematiku jsme procvičovali všemi možnými způsoby, např. na interaktivní tabuli a netbookách Usmívající se.
Více fotek najdete na našem rajčeti Mrkající (viz. článek výše)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama