Vánoční jarmark

11. prosince 2016 v 17:43 |  Informace
Ve středu 14.12. proběhne od 16 do 18 h ve škole Vánoční jarmark. V 16 h bude slavnostní zahájení a vystoupení někteých žáků školy.
Každá třída bude mít před svou učebnou nebo přímo v ní vystavené své výrobky k prodeji, které si rodiče i děti mohou koupit.
My budeme sídlit ve třídě 2. A (ve staré budově - děti vás zavedou), abychom byli blíže centru dění, a aby si děti užily tu pořádnou jarmarkovou atmosféru Smějící se.
Děti, které budou chtít delší či kratší chvíli prodávat naše výrobky, nechť se dostaví během konání do třídy 2. A, ráda je zaměstnám Mrkající.
Na jarmarku si budete moct dát na zahřátí vánoční čaj a proběhne také již tradiční ochutnávka cukroví - rodiče ze všech tříd posílají cukroví na ochutnání, které si tam pak můžete nabídnout. Budeme moc rádi, když nám také pošlete krabičku cukroví Usmívající se. Pokud pošlete krabičku, kterou chcete vrátit, prosím podepište ji. Krabičku, kterou nechcete vrátit, podepisovat nemusíte. Krabičky s cukrovím posílejte prosím v den konání jarmarku nebo den předem, abychom měli před zahájením vše připravit.

MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍM A DOUFÁM, ŽE SE VÁM NÁŠ JARMARK BUDE LÍBIT Smějící se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama