Týden 9. - 13.1.

8. ledna 2017 v 11:19 |  Tento týden
ČESKÝ JAZYK
- umím přečíst skupiny hlásek bě, pě, vě, mě
- začínám číst s porozuměním
- umím napsat psace s, š, i, u, a

MATEMATIKA
- sčítám a odčítám do 8

PRVOUKA
- pravidila naší třídy
- rodina
- zdraví

DÚ NA TENTO TÝDEN
- procvičujte čtení malých písmen (děti by měly mít v penále kartičky na přiřazování)
- malujte podle návodu - napište dětem text, který si musí samy přečíst a namalovat podle něj obrázek (např. Namaluj kluka. Má modrou čepici a na rukou červené rukavice. Nosí brýle. Usmívá se. V levé ruce drží hokejku.)
Je jedno, jestli bude text napsaný malými nebo velkými tiskacími. Pokud někomu úkoly nepůjdou, začněte jen se dvěma jednoduchými větami. Šikovným dětem můžete vymýšlet obtížné a zapeklité úkoly třeba s geometrickými tvary.
- procvičujte počítání +- do 8 - jde o zautomatizování početních spojů (děti si mohou ukazovat na prstech, ale už by to mělo být rychlejší, jen naznačení)

DŮLEŽITÉ!
V pondělí 9. 1. a ve středu 11. 1. půjdeme místo TV ven na kopec - jezdit na lopatách. Lopaty dětem půjčím. Prosím, teplé oblečení! TV si samozřejmě přehodíme na poslední hodinu.

Známkování - již minulý týden jsem začala známkovat sloupečky v matematice, tento týden začnu připravovat i úkoly na známky z češtiny. Známkovat budu vždy jen procvičené učivo, které by měli všichni umět; zatím budu dávat jen 1 a 2 (jednička s obrázkem = bez chyby, jednička bez obrázku = jedna chyba, 2 - 3 chyby = dvojka, více chyb = jen podpis)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama